IT ir reklamos sprendimai verslui 

Nors pagrindinė UAB "Darvila" veikla yra NT įsigijimas, vystymas ir pardavimas, gretimais kita specialiai tam suburta komanda vykdo ir plėtoja kitus IT projektus, bei konsultuoja įvairiais verslo klausimais, susijusiais su IT sprendimais, svetainių kūrimu, marketingu, klientų valdymu ir pan. 

Mūsų skaitmeninės rinkodaros ir internetinių projektų specialistas turintis daugiau nei 5 metų patirtį gali konsultuoti Jūsų įmonę ir atsakyti į klausimus susijusius su reklama internete (Adwords, Facebook, portalai ir kt.), SEO svetainių optimizavimas, plėtra, įvairių sistemų diegimas siekiant efektyviai valdyti verslą panaudojant IT sprendimus, kurie dažnu atveju gali būti nemokami arba kainuos labai nedaug atsižvelgiant į atnešamą naudą verslui.

Mes tikrai neesame visų galų specialistai, bet mes žinome su kuo kokiais klausimais dirbti, kad gautumėte geriausią rezultatą!

Ilgametis pavyzdinis partneris: Šokių studija Vilniuje "Saltare" - www.saltare.lt

Atlikti darbai ir pasiekti rezultatai per 2 metus:

  • Šokių studijos svetainės sukūrimas, optimizavimas ir turinio kūrimas. Rezultatas: modernus dizainas, paprastas valdymas ir efektyvūs rezultatai.
  • SEO optimizavimas. Rezultatas - vieni aukščiausių rezultatų Google paieškoje pagal pagrindinius pasirinktus raktažodžius, tokius kaip "KangooJumps"  ar "Šokių studija Vilniuje"
  • Reklamos pirkimo optimizavimas papildant klientus reikalingiausiais momentais už itin efektyvią kainą. Sukurtos reklamos ir skelbimai gali būtų įjungti/išjungti vieno mygtuko paspaudimu be jokių tarpininkų ir papildomų mokesčių agentūroms ir specialistams.
  • Komunikacija su vartotojais per el.paštą (CRM). Pašto sistemoje įdiegti nemokami papildomi moduliai Gmail sistemoje leidžia bendrauti su potencialiais ir esamais klientais itin efektyviai. Integruota Facebook žinučių ir komunikacijos sistema kartu su www.chatbots.lt komanda leidžia automatiškai atsakinėti ir registruoti klientus į treniruotes, sutaupant laiko ir turint 100% itin greitą atsakomumą.
  • Logotipas ir reklaminė medžiaga kuriama kartu su www.logotipukurimas24.lt komanda maksimaliai leidžia sutaupyti visai dizaino klausimais - vektornių logotipų kūrimas, vizitinių kortelių ir įmonės įvaizdžio formavimas, lankstinukai, plakatai, stendai, medžiaga internetiniam puslapiui.
  • Klientų mokėjimų apskaitos sistemos parinkimas ir įvedimas su visais reikalingiausiais parametrais įskaitant automatiniais žinutes klientams pasibaigus abonementams ir t.t. vos už 100Eur/metus po jos sukūrimo.

Ir tai tik maža dalis viso to, ką galime pasiūlyti ir rekomenduoti, kad sprendimas būtų tinkamas būtent jūsų įmonei už efektyviausią kainą t.y. mažiausią galimą kainą už reikiamos kokybės produktą.

Pirma nemokama konsultacija Jums telefonu +370 685 255 66 su digital ekspertu Aurimu!